VILA VILIJA PALANGA

Sveiki atvykę į VILA VILIJA kambarių nuoma Palangoje – jūsų patogią ir jaukią poilsio vietą Palangoje! Mes esame įsikūrę J. Basanavičiaus g.20, šalia Palangos centro, ir siūlome kambarių nuomą Palangoje.

Mes turime įvairių kambarių pasirinkimą, kurie atitiks jūsų individualius poreikius.

Kambarių pasirinkimas

Mūsų poilsio namuose rasite patogius ir moderniai įrengtus kambarius, kurie užtikrins jums komfortą ir ramybę. Visi mūsų kambariai yra švarūs, erdvūs ir puikiai prižiūrėti.

Pasirinkite vieną iš mūsų dviviečių kambarių, arba išsirinkite erdvesnį šeimyninį kambarį, kuris tinka visai šeimai. Visi kambariai yra aprūpinti patogumais, tokiais kaip televizorius, šaldytuvas, belaidis internetas ir indai, bei įrankiai.

Poilsio galimybės

VILA VILIJA taip pat siūlo įvairias poilsio galimybes, kad jūsų viešnagė Palangoje būtų dar malonesnė. Mūsų teritorijoje yra grilius, bei galimybė išsinuomoti dviračiu.

Vieta

VILA VILIJA yra patogioje vieta, esanti Palangos centre. Tai yra puikus pradinis taškas, norint ištyrinėti Palangos lankytinas vietas ir atrakcijas. Netoliese rasite paplūdimį, kur galėsite mėgautis Baltijos jūros vandenimis ir saule.

Be to, šalia mūsų yra daugybė restoranų, kavinių ir parduotuvių, kur galėsite išbandyti vietinę virtuvę arba įsigyti suvenyrų.

Rezervacija

Jeigu norite užsisakyti kambarį VILA VILIJA, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu. Mūsų draugiškas personalas visada pasiruošęs atsakyti į jūsų klausimus ir padėti su rezervacija.

VILA VILIJA yra puiki vieta poilsiui Palangoje. Mes siūlome patogius kambarius, įvairias poilsio galimybes ir puikią vietą. Aplankykite mus ir patirkite tikrąją Palangos atmosferą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *